27 Ağustos 2009 Perşembe

..ödüllü oldum ben de..


Mimlenmişim.. Hem de ödülü olmuşum ben de.. : ) Teşekkür ederim Hülyacığım... Kendim ile ilgili 7 ilginç şey yazacakmışım.. : ) Bunu yazıyor olmam benim için en ilginç şeylerden birisidir aslında.. : ) Yazarım, çizerim, kendi kendime düşünürüm de ama öyle uzun uzadıya bir şeyleri anlatmaktan çekinirim çoğu zaman.. Bu yüzden daha çok fotoğraflar ve altlarındaki birkaç çalıntı mısraya baş vururum bazı şeyleri ifade edebilmek için.. Evet bunu -1- sayalım..
2- Kimse yaşlanmaktan hoşlanmaz herhalde ben de öyle.. Günler geçiyor ben büyüyorum-yaşlanıyorum ama bunu kabullenemiyorum.. Çocuk kalabilmek için gittiğim her yerden kendime oyuncak almadan dönmüyorum.. : )
3- Çikolata ve şeker en çok sevdiğim şeylerin başında gelir.. Renk renk şekerler alıp yemeye ve ikram etmeye bayılırım.. : ) Keşke her gün bayram olsa.. : ))
4-Renkli olan her şey ilgimi çeker; oyuncakçılar, şekerlemeciler, gökkuşağı, sanat galerileri, fotoğraflar, antikacılar, Pazar yerleri, kumaşçılar… : ) O renkli kumaşlardan renkli kıyafetler tasarlamak ve giymek en sevdiğim şeylerden biridir..
5- Ve fotoğraf hayatımda en önemli yeri olan tutkumdur.. Mümkün olduğunca her yere fotoğraf makinemle giderim.. Sevdiklerimi, ilgimi çeken veya anlatmak istediğim her şeyi fotoğraflamayı isterim.. Bazen rüyalarımda da fotoğraf çekmek istiyorum ama.. Rüyalar aleminde fotoğraf makinemi hep evde unutuyorum.. :)
6- Eski Türk filmlerine bayılırım.. Defalarca izlerim bıkmam.. Hatta bir kaç tane sevdiğim filmin neredeyse bütün replikleri ezberimdedir.
7- Gözüne Japon yapıştırıcısı kaçırmayı başaran, kantinde kahve döken, pipetleri yere deviren, su içerken bile boğulma tehlikesi geçiren ben, yeryüzündeki en sakar insanlardan biriyim, hala hayattayım ve henüz kendimden başka kimseye bi zarar da vermedim. Korkulacak bir durum yok yani..
:)
Ben kimi mimlesem şimdi bilemedim.. Melek'im gelsin.. Onu ödüllendireyim.. Bir de Hümcüm.. Sizi de bekliyorum..

25 Ağustos 2009 Salı

..komşu! komşu!..


''-Komşu Komşu!..
-Huu!...''

24 Ağustos 2009 Pazartesi

..gözüm yolda..

''..Gözüm yolda gönlüm darda
Ya kendin gel ya da haber yolla ..''

20 Ağustos 2009 Perşembe

..parçalandım..


''..Önce savruldum yok oldum
Sonra dinlendim duruldum
Ve her giden parçam yerine
Yenisini doğurdum
Daha güçlü, daha sakin
Daha mutlu, daha suskun
Daha olgun, daha kırgın
Daha yalnız, daha yorgun..''

..bir fotoğraf paylaşmak istedim içinde dostluk olsun..

Özlediğim bütün dostlarıma itafen...

17 Ağustos 2009 Pazartesi

..meğer..

''..Ne kadar az yol almışım ne kadar az yolun başındaymışım meğer Elimde yalandan kocaman rengârenk geçici oyuncak zaferler..''

..küçüğüm..

''..küçüğüm daha cok küçüğüm
bu yuzden bütün saçmalamam..''

16 Ağustos 2009 Pazar

13 Ağustos 2009 Perşembe

..sarhoş balık..

..gel denizin gel yüzüne
buluşalım orda senle..

11 Ağustos 2009 Salı

..bir yer vaar biliyorum.. :)

Epeyce yaklaşmışım, duyuyorum;
Anlatamıyorum.
:))